Skip Navigation
 

CD

 

CD

FPB "Kniha přání a stížností" 3CD

 FPB "Kniha přání a stížností" 3CD

Kompletní diskografie legendární a vysoce inspirativní kapely počátků československého punku, která se posléze přetavila do Už Jsme Doma. Disk F "Jedem v punku jako v tanku" archivní nahrávky covery i vlastní s českými texty. Disk P "Vira v pohyb" Tento disk je pro labužníky a ukazuje méně známou tvář kapely - psychodelické improvizace, zhudebněné básně, covery ... a Disk B "Kdo z koho ten toho" - remasterované studio, kterážto nahrávka vyšla na LP/CD/kazetě u firmy VAR v roce 92. Vše ve 104 stránkové knize vyvedené grafikou Karla Halouna a Luďka Kubíka, kromě textů bohartá dokumentace včetně reprodukcí z původní "Knihy..." kterou FPB vozívali po koncertech. V balenií je i kartonové pouzdro na knihu a tužka. Pro objdnávky z eshopu máme dárek - ke každé objednávce přiložíme plakát FPB, který byl součástí LP "Kdo z koho...". Máme jich asi padesát.

Add to basketPrice:500.00
 

CD

3 WAYS OF ARMAGEDDON

3 WAYS OF ARMAGEDDON

Trojsplitko tří extrémních spolků IRRITATE z Finstka SOCIAL CHAOS z Brazílie a OLHO DE GATO, mezinárodní smečky sídlící v Amstru. Vyšlo v Brazílii.

Add to basketPrice:200.00
 

CD

AD ACTA "Circullus Viciousus"

AD ACTA "Circullus Viciousus"

První album (druhá nahrávka, první šla do koše) bratislavské smečky v prvotní sestavě (čili bez zpěvačky) hrající metalickou verzi hardcorecrustu a fakt dobře, což stvrdili svým druhým albem vydaným v DVD obalu.

Add to basketPrice:160.00
 

CD

BOMBRAID "Destinations" CD VÝPRODEJ

BOMBRAID "Destinations" CD VÝPRODEJ

Valivý crust hardcore s osobními texty. Kapela, která snad nikdy nehrála koncert. Ze Švédska...K dostání rovněž vinyl a kazeta.

Add to basketPrice:90.00
 

CD

EVIL

EVIL

Metal, punk, hardcore, členové INFEKCJA, SELFHATE...

Add to basketPrice:150.00
 

CD

INNER TERRESTRIALS "IT!" CD

INNER TERRESTRIALS "IT!" CD

První deska skapunku z Londýna, které jsme mohli vidět nedávno na turné. Sehraná trojice, na bicí paco, který kdysi bušil i pro Conflict, ale dnes, po zvládnutí nemoci (na boj s kterou možná někdo z vás přispěl nějakou tou korunou...), se soustředí na pomalejší rytmy, místy bublající v rytmu reggae, aby plynule přešly do punkového nářezu. Ačkoli já osobně preferuji jejich pozdější tvorbu, tohle je klasika, určitě nejpunkovější z jejich dsek. K dostání máme rovněž trička, která jim zbyla po turné.

Add to basketPrice:250.00
 

CD

MDC unplugged/ RIOT COP split

MDC unplugged/ RIOT COP split

Portland anarchopunx united

Add to basketPrice:150.00
 

CD

MIDI LIDI "Čekání na robota" CD

VPROD8NO, neobjednávejte.

Add to basketPrice:250.00
 

CD

MIDI LIDI "Hastrmans, tartrmans and bubáks" CD

Novinka Midi Lidi obsahuje sedmnáct skladeb a kapela ji nahrávala v improvizovaném studiu na kopcích u Rožnova pod Radhoštěm. Kromě naživo už prověřených šlágrů Pokoj nebo Příběh obsahuje i remix skladby El Fusilado od Chumbawamby a svými nápady se na něm podíleli také hosté ze skupin JackJack a Ali Ibn Rachid. Zvukovou podobu alba pak výsledným mixem posvětil opět Ondřej Ježek (Jámor/OTK). CD vyšlo 17. listopadu 2009 u X Production, vinylová verze u Malárie Records.

Add to basketPrice:250.00
 

CD

My name is Ann - Reciclatge CD

My name is Ann! to je troška AGF, troška Coco Rosie, pár chlupů z Peaches a troška odlesků z Princess Superstar. Pak samozřejmě ještě mnohem víc, ale to už zjistíte sami. My Name Is Ann! to je rozjívená Knoflenka, děvčátko zahalené hračkami, které se před vámi na debutové desce Reciclatge bezostyšně roztáhne a dovolí vám se podívat úplně na všechno. Hranice intimity se posouvá, hudba dělaná s laptopem a zaprášený glitchový zvuk, to vůbec neznamená automaticky odměřenou studenost, zvlášť když se mísí s nasládlým i paranoidním saxofonem a laškovně erotickými texty. Spolu s tanečnicí Svatavou Kobzovou jsou při koncertech tak vevnitř a blízko

Add to basketPrice:250.00
 
Pages: 1 2 3 4 5 Next »