DALŠÍ KRÁTKÉ ZPRÁVYNico v Brně, jeden z mála ilegálních koncertů, na kterých jsem byl. Psal se říjen 1985:

Záznam koncertu Nico pořídil spolupořadatel konspiračního koncertu Petr Werner, který se jeho vydání již nedožil. O mastering se o čtvrtstoletí později postaral producent Ondřej Ježek.

"Ten koncert pro nás byl tehdy neskutečná událost. Do poslední chvíle nikdo nevěřil, že opravdu uslyší zpěvačku ze skupiny Velvet Underground. Kdyby tehdy přijeli Rolling Stones, snad by to pro nás nebyla větší událost," vzpomíná pořadatelka koncertu Lenka Zogatová, díky jejíž aktivitě deska vychází.

Vynikající grafické zpracování obalu podtrhuje unikátnost počinu. Náklad 500 kusů.

Desku můžete objednat zde.

Ve středu 25.7.2012 vychází Polski Singiel, sedmipalcové EP formace MIDI LIDI se dvěma písničkama z Polskiego Filmu, nového filmu scenáristů Roberta Geislera, Benjamina Tučka a Marka Najbrta.

Na singlu s rychlostí 45 otáček za minutu uslyšíte Polski Hit (otázka je, zda zaboduje i v polské hitparádě) a Penisowy Glos (ten zaručeně polská rádia hrát nebudou).
Petr Marek a později formace Midi Lidi s tvůrci Polskeho filmu spolupracovali také na jejich předcházejících filmech Mistři a Protektor.

Na soundtracku se podílel Petr Marek (Ableton Live, banjo, kytara, klavír, klávesy, programování, nádobí, kazoo, texty, zpěv), Prokop Holoubek (Ableton Live, basová kytara, klávesy, elektrické bicí, nádobí, programování, pískání) a Tomáš Kelar (Ableton Live, akustické a elektrické bicí, klávesy, programování, nádobí).

Mezi hosty jsou Bára Kratochvílová (zpěv), Puding pani Elvisovej (sbory) a Roman Přikryl (tamburína). Polski film vstoupil do kin 12. července.

Interpret: Midi Lidi. Titul :Polski singiel. Náklad 500 Ks, čirý modrý vinyl, obal Aleš Najbrt, vydáno v kooperaci Malárie Records a MIDI LIDI. Součásti vydání je download kód na celé album (které je mimochodem k dostání v digipackové CD verzi za sympatických 100 korun, v našem eshopu pravděpodobně od začátku srpna).

Vinyl můžete objednat ZDE.


Studiovou práci nad novými alby začaly kapely INNOXIA CORPORA, AM (Polské Beskydy), ANTIDOTUM, KLINIKA. Brzy se snad dočkáme desek ať už v režii Malarie, nebo jiných vydavatelství či samotných kapel.
AD CALENDAS GRAECAS nahráli před svým rozpadem studiový materál, který dle mínění těch, co ho slyšeli, překonává předešlé výtvory. Materál měl vyjít jako LP u ULTIMA RATIO, ale to moc nadějně nevypadá, takže nechme se překvapit jak a jestli vyjde, každopádně s Lochnessem pracujeme nad kompletací obalu.
Nemám moc času aktualizovat koncertní sekci, ale na podzim nás čeká několik zajímavých návštěv, předně WITCH HUNT, kteří po neschodách s PROFANE EXISTENCE změnili vydavatele a překvapivě je to ALTERNATIVE TENTACLES.
Určitým zpestřením mohou být koncerty GENETIKS, maryandthebabycheeses, NEROCAPRA (nový projekt Daniele Brusaschetta). Sledujte stránky MALARIE CZECHCORE eventuálně DIYCORE, kde byl mimochodem spuštěn systém pro pořadatele severomoravských koncertů (většinou se jedná o inzeráty kapel na turné, které shánějí hraní).

01-08-2010

Třetí, dvouskladbové album švédského sludge-industriálně-punkového projektu SIEBENSUNDEN (kde hrají a zpívají esa Jonkopingské scény) "Teratologen" vyšlo 15.7.objednávat můžete ZDE.

Third vinyl athem of sludge/noise/industrial project from Jonkoping/Sweden is finally out. Contanins two very loooong songs. Originally released on CD by HATE RECORDS, this is coproduction HATE / PAS-83 / ULTRA DOOM TALIBAN / MALARIE / PIKE. You can order HERE.

 

SIEBENSUNDEN "Teratologen" MR 0669

Strana A / Side A
1.Herrens djuriska njutning 23:47

Strana B / Sibe B
2. Glad dig du kristi luder 20:43

Vinylové dvojalbum MIDI LIDI "Hastrmans, tatrmans and bubáks" limitovaný číslovaný náklad 525 kusů stále k dostání v..eshopu

Rovněž distribuujeme CD verzi vydanou Xproduction a taky první album "Čekání na robota".